Festë në familjen e Lyrical Son. Një portret familjar për tu adhuruar!

By

Të dielën familja e reperit Lyrical Son ka pasur festë të rëndësishme. Në një ambient të dekoruar ëmbël nga Grand Décor dhe me një portret familjar, reperi Festim Arifi ka treguar se kjo festë është për të gëzuar një vjetorin e lindjes së vajzës së dytë.

Padyshim që kjo ditë do të jetë gjithmonë e rëndëshime për Lyrical Son, i cili përmes një postimi ka bërë urimin e tij: “Urime ditëlindja e pare qika jem. Ishalla don Zoti jeton me shëndet e lumturi gjatë gjith jetës.”

Në anën profesionale, Festimi shumë shpejt do të sjell një këngë të re e teksa ishte në Prive për ti dhënë përgjigje pyetjeve të fansave./Prive.al

Artikuj të ngjashëm