Vajza e Remzie Osmanit merr propozim për martesë në ditën e lindjes

By

Ditën e sotme, vajza e këngëtares Remzie Osmani, Riola feston ditëlindjen.

Urimi në mesnatë nga këngëtarja ishte i ndjerë, por pjesa më e bukur ka pasuar më vonë.

Në perëndim të ditës së lindjes, Riola ka marrë propozimin më të bukur nga i dashuri i saj, me të cilin është në lidhje prej afro dy vitesh.

Gjithçka ka qenë surprizë buzë detit në një event të menduar deri në detaje që pa dyshim se ka qenë dhurata më e bukur për Riolën.

No description available.

No description available.

Për t’u ndalur pak te i dashuri i saj, ai quhet Besjan dhe me profesion është arkitekt.

Të trashëgohen! /Prive.al

View this post on Instagram

Urime ditelindjen zemer 🍀♥️

A post shared by Besjan Bytyqi (@besibytyqii) on

Artikuj të ngjashëm