Gjoni shpërthen në lot, e zbulon se është prekur nga kanceri

By

Gjatë Prime sonte, Gjoni zbuloi se ne vitin 2018 ka marrë lajmin se është prekur nga kanceri.

Trajtimi mjekësor ka ndikuar edhe në pjellorinë e Lugatit i cili ka ëndërr të ketë edhe një fëmijë.

Për këtë fakt ai kishte reaguar shumë keq kur kuptoi se Urimi dhe Alisa kishin bërë prank kur thanë se ata po presin fëmijë.

Më pas, në shtëpi situata u tensionua kur Gjoni reagoi ashpër pas këtij rrengu të çiftit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm