Interesim i madh, albumi i Azet “sold out” para publikimit!

By

Pjesa e parë e muajit qershor do të sjellë projekt të ri nga Azet.

View this post on Instagram

A post shared by AZET (@kmn_azet)

Reperi i njohur do t’i shtojë karrierës së tij edhe një album “Neue Welt” në shqip, “Botë e re”.

Albumi është duke u pritur me një interes shumë të madh! Një muaj para publikimit, “Neue Welt” është tërësisht “sold-out” në versionin “pre-order” dhe numër 1 në Amazon.

No description available.

View this post on Instagram

A post shared by AZET (@kmn_azet)

Nga interesimi, sigurisht se Azetit do t’i duhet që kësaj periudhe të shtojë prodhimin e kopjeve pasi gjithçka ka qenë jashtë parashikimeve.

Kujtojmë se reperi përpos në muzikë, viteve të fundit ka depërtuar me një varg sipërmarrjesh shumë të suksesshme edhe në fusha të ndryshme të biznesit, përfshirë industrinë e pijeve dhe ushqimeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm