A e dini me kë është në lidhje Blika e ‘Çka ka shpija’?

By

Çdo javë është në ekran përmes rolit të Republikës në serialin shumë popullor, ‘Çka ka shpija’.

Por, pak dihet sa i përket jetës private të aktores Teuta Krasniqi.

Një prej detajeve që pak e ekspozon në publik është lidhja e saj e dashurisë.

Prej vitesh, aktorja është në lidhje serioze me një djalë nga Prishtina i cili nuk është i fushës së njëjtë të jetës publike.

Si rrallëherë, Krasniqi së fundmi ka postuar një fotografi me personin e zemrës, Agonin ku nuk mungon as qenushi si anëtari më i vogël i shtëpisë.

Kujtojmë se disa javë më parë, Prive raportoi se Teuta për disa javë ka qenë e hospitalizuar shkaku i këputjes së ligamenteve të gjurit në skijim. Tashmë, ajo ka marrë vetën dhe është rikthyer në episodet e reja të serialit ‘Çka ka shpija’ pas shkëputjes disa javore që iu desh të merrte shkaku i lëndimit. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm