Dhurata ‘bombardoi’ Londrën në dy koncerte plot me fansa (VIDEO)

By

Së fundmi, Dhurata Dora performoi në Londër.

Artistja ishte e ftuar në dy koncerte të cilat ishin të mbushura plot me adhuruesit e saj.

Ajo ndau me ndjekësit në rrjete sociale video nga netët ‘bombarduese’, duke kënduar super hitet e saj.

Kujtojmë që Dhurata këtë vit solli duetin me Maitre Gims që mblodhi miliona klikime në pak ditë, dhe së fundi atë me Noizyn, poashtu i suksesshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm