Festa e dy vjetorit të martesës kthehet në makth për Emina Çunmulajn

By

2015-ta ishte vit i shënuar për super modelen shqiptare Emina Çunmulaj.

Pas disa vitesh lidhje, ajo kurorëzoi dashurinë me miliarderin hebre Sam Nazarian në një ceremoni përallore ku nuk mungoi as pasqyrimi i traditave dhe zakoneve shqiptare.

E në mes të një agjende shumë të ngjeshur për manjatin hebre, duket që çifti kishin gjetur disa ditë për të festuar dy vjetorin e martesës.

Gjithçka ishte menduar si secila ditë me Nazarian, rrethuar nga luksi e privatësia e plotë.

Çifti këtë moment do e shënonin në një jaht luksoz në mes të detit por planet janë prishur nga dallgët e trazimi i madh.

Emina ka ndarë një foto me ndjekësit ku shihet duke vjellur shkaku i lëkundjeve të forta në jaht.

‘Urime përvjetori dashuria ime’ – shprehet ajo nën fotografinë e ndarë me ndjekësit. Sidoqoftë, edhe ky do jetë një kujtim që s’do harrohet ndër vite. /Prive.al/

Happy Anniversary Baby ?????? The sea was so bad . 10feet waves and I’m vomiting all over ????

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Artikuj të ngjashëm