Bëhuni gati: Beatrix po rikthehet me projekt të ri

By

Ka tash e një kohë që Beatrix Ramosaj po merr vëmendjen me çdo gjë tjetër pos muzikës.

Këngëtarja ka pauzuar për një periudhë mjaft të gjatë në tentim për të gjetur projektin e duhur dhe mbase edhe kohën.

E gjetur në një varg zhvillimesh, përfshirë edhe pjesëmarrjen në ‘Your Face Sounds Familiar’, Trixa duket që tek tani është liruar mjaftueshëm sa për t’iu fokusuar muzikës e për të dhënë lajmin e madh për fansat e saj.

AJO MË NË FUND PO RIKTHEHET!

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka bërë të ditur se të enjten me datë 22 do të publikojë projektin e ri të titulluar ‘Pa ndjenjë’.

Ky krijim muzikor mban vulën e Tull Productions teksa për vizuelizimin është përkujdesur Max.

‘Pa ndjenjë’ me videoklip do jetë gati në ora 18:00 në kanalin zyrtar të AVD Digital në Youtube. Shumë suksese Trixës për rikthimin! /Prive.al/

 

22.06.2017 • 18:00

A post shared by BEATRIX ? (@beatrixramosaj) on

Artikuj të ngjashëm