Tuna ka një pyetje për ndjekësit

By

Një muaj më parë, këngëtarja Tuna Sejdi u rikthye me albumin fantastik ‘Fortuna’.

Tuna, solli shumë vlera në këngët e realizuara me Aidën dhe Armendin e Darko Dimitrov.

Rikthimi në balada me vlera artistike u mirëprit tejmase nga fansat.

E duket se Tuna është e mbushur me energji që të mos ndalet.

Këtë e ka lënë të kuptohet në postimin e fundit në rrjete sociale ku ka zgjedhur të modifikojë titullin e një prej këngëve të albumit duke pyetur: ‘A doni hala?’.

Të shumta kanë qenë komentetet, përfshirë edhe nga fytyrat publike që e kanë këshilluar këngëtaren të mos ndalet.

Aktualisht, s’na mbetet gjë tjetër pos të presim deri në ‘goditjen’ e re të Tunës! /Prive.al

View this post on Instagram

A doni hala?

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Artikuj të ngjashëm