Fero ka ditëlindjen dhe Arbenita u kujdes që t’ia bëjë shumë të veçantë!

By

Një arsye tjetër për të kthyer vëmendjen kah reperi Fero përvec muzikës së tij, është edhe e dashura, modelja kosovare Arbenita Ismajli.

Reperi që sot feston ditëlindjen, ka marrë një surprizë të bukur nga e dashura e tij tani prej kohësh, e cila kishte zgjedhur që dhomën t’ia dekoronte me balona e ta befasonte me një tortë me fishekzjarre.

Kjo është ditëlindja e Feros, ndërsa Arbenita tanimë e quan reperin burrë!

“Urime ditëlindjen burri jem, të dua”, ka shkruar modelja në njërën nga fotografitë e publikuara në profilin e saj në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

Urime ditlindjen burri jem @ferofera të dua ♥️

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Artikuj të ngjashëm