Agon Amiga sërish thumbon reperin Lumi B

By

Pasi Lumi B tha në emisionin NIN në Klan Kosova se në Babastars njeh vetëm Getin dhe Majk, Agon Amiga që dje ka nisur ta thumbojë atë përmes Instagramit.

Mbrëmë reperi nga labeli babastars bëri një postim në të cilin thuhej ‘o tollum a e ke gjet nanen kush ta qet ngjum’, ndërkaq sot, Agoni shtoi: ‘babastars, shkolla për hip-hop’.

Akoma nuk ka asnjë reagim nga Lumi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm