‘Fëmijët i mbani vetëm për foto’: Ariana s’përton t’i ‘rreket’ komentueses

By

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, në rrjete sociale është tejet aktive dhe njëkohësisht edhe shumë e ndjekur.

View this post on Instagram

My Little Sunshine ☀️

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Pashmangshëm, mes ndjekësve të shumtë, ka edhe të atillë që lëshojnë komente negative.

Me një të tillë, Ariana është ballafaquar në foton e sotme me vajzën Anna.

View this post on Instagram

#westayhome

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on


‘Fëmijët i merrni në dorë vetëm për foto, hajde hajde!’ – ka qenë një prej komenteve në Instagram të cilit Ariana i është përgjigjur pa përtesë.

‘Jo ti po vjen e po ma kqyr’ – ka qenë replika e Fejzullahut e cila më pas ka bërë që të ‘shpërthejnë’ komentet nga ndjekëset e tjera. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm