Fero bëhet me ‘letra të jashtit’ (FOTO)

By

Prej kohësh, modelja Arbenita Ismajli një pjesë të konsiderueshme të punës së saj e ka të përqendruar në Britani të Madhe.

View this post on Instagram

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Vajtje-ardhjet nga atje janë të shpeshta dhe mesa duket ka qenë vetëm çështje kohe që të mendohet për një stabilizim të familjes atje.

Drejt kësaj paska punuar edhe Fero.

Reperi përmes rrjeteve sociale ka zbuluar se është pajisur me leje qëndrimi të Mbretërisë së Bashkuar.

Sipas të gjitha gjasave, atje do t’i shohim më shpesh reperin dhe modelen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm