Çka po pështjellin Majki me Getin?!

By

Dyshja e reperëve nga i njëjti label, Getoar Selimi dhe Majki kanë përfunduar këngën e tyre më të re.

Sipas disa burimeve tona, Majk ka finalizuar edhe xhirimet e klipit nga ana e tij. Ndërsa ka mbetur vetëm pjesa e Getit, për t’u pwrfunduar e shkaktar i vonesës duket që ishte projekti paraprak me Luana Vjollcën.

Kënga e dyshes është e ndërtuar mbi një temw dashurie dhe publikimi pritet shumë shpejt.

Ky projekt është i Majk ndërsa Geti është mysafir në këngë.

Ideja rreth kësaj kwnge ka filluar kohë më parë, por tek tani ka ardhur koha që të vizualizohet nga produksioni Entermedia. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm