Rita Ora, tani imazh edhe për një brend të njohur të stolive

By

Rita Ora jo vetëm që këngëtare dhe krijuese hitesh, ajo ka pasur role të ndryshme edhe në botën e brendeve të njohura, duke marrë pjesë kështu edhe në krijimin e të bukurës vizuale.

Veprimtari e saj përfshin bashkëpunimet me brendet të njohura si Guiseppe Zanotti ku krijoi një linjë këpucësh, me linjën e njohur të Madonna Material Girl, e së fundmi në bashkëpunim me Adidas, ku krijoi linjën e saj e njëkohësisht u bë ambasadore e brendit sportiv.

E tashmë u zyrtarizua edhe një tjetër bashkëpunim, ku Rita Ora u bë imazhi më i ri i brendit të njohur të stolive, ku do të jetë pjesë e kampanjës së Thomas Sabo – kompani gjermane që merren me prodhimin e orëve dhe bizhuterive.

Lajmi e bëri të ditur vetë këngëtarja duke postuar në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm