Fejohet prezantuesja e njohur shqiptare?!

By

Një postim në rrjete sociale ku shfaqte unazë në gisht mjaftoi për t’i ngritur dilemat mbi prezantuesen Roza Lati.

Portalet u mbushëm me aludime se ajo është fejuar.

Mirëpo për prezantuesen që njihet për lidhjen e dikurshme me Stinen, statusi nuk ka ndryshuar.

Përmes rrjeteve sociale ajo i ka siguruar ndjekësit se nuk është fejuar dhe në fakt unaën me diamantë e ka blerë vetë.

Kujtojmë se pas mbylljes së Agon Channel, Roza tek tani së fundmi është sistemuar në MCM Radio ku ka një emision të përditshëm. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm