Po ndodh tani! Ja takimi më i rëndësishëm i Noizyt në karrierë

By

Vetëm pak javë më parë, në një varg postimesh në rrjete sociale. Noizy dhe Enca nga OTR bënë të ditur atë që nuk pritej!

Pa shumë zhurmë mediatike, dyshja në karrierë po shënonin një zhvillim të rëndësishëm në karrierën e tyre, pa dyshim më të madhin ndonjëherë.

Noizy dhe Enca po nënshkruanin kontratë me Universal Music.

E duket se tashmë çdo gjë ka marrë formën e duhur.

Në një postim në rrjetin social Snapchat, ai ka shfaqur një zyre ku në projektorë shfaqen fotografia e tij dhe e Encës.

‘Saga fillon’ – ka qenë mbishkrimi i reperit që tashmë siç duket ka zyrtarizuar gjithçka me kompaninë e madhe diskografike. /Prive.al/

.

Artikuj të ngjashëm