Fejesë surprizë në festën e ditëlindjes, këngëtarja prezanton unazën me diamant (FOTO)

By

Fejesë surprizë në festën e ditëlindjes, këngëtarja prezanton unazën me diamant (FOTO)

Mbrëmja e kaluar, ishte fantastike për këngëtaren Shkenda Dubova. Festë ëndrrash e propozimi i jetës u bë pikërisht në mbrëmjen e ditëlindjes për të.

Këngëtarja e biznismenja kosovare, u fejua me të dashurin e saj prej kohësh, pasi ai kishte zgjedhur pikërisht këtë festë për t’i propozuar martesë.

Pasi mori lule dhe duartrokitje e një unazë të bukur diamanti, Shkenda e ka prezantuar në një fotografi në Instagram, unazën me të cilën u fejua. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm