Valdrin Sahiti bëhet baba: Ndan me publikun foton e parë të vajzës

By

Dizejnatori Valdrin Sahiti është bërë sot baba për të parën herë.

Ashtu sic kishte paralajmëruar Prive.al, lindja është kryer në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Edita me foshnjen duket të jenë mirë.

Ka qenë vetë Sahiti ai që ka ndarë lajmin përmes një postimi në Instagram ku mes tjerash ka zbuluar emrin e vajzës që do quhet – Bella.

Shumë urime për çiftin! Bellas i urojmë jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm