Lansohet Princess Diana e Ledrit e Lyrical Son (VIDEO)

By

Dy reperë shumë të njohur janë bërë bashkë për t’i kënduar bukurisë së një vajze.

Ndryshe nga këngët e tjera të reperëve, ku për vajzat flitet më shumë në një formë objektive, kësaj here Ledri Vula dhe Lyrical Son kanë sjellë një këngë ritmike me një tekst të bukur, që i referohet një vajze me epitetin Princess Diana.

Princeshës më të famshme në botë dyshja i ka thurur vargje në këngën e re, ndërsa klipi vjen në një atmosferë krejt verore ku ata shfaqen në një jaht. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm