Ky është reperi shqiptar favorit i Noizyt (VIDEO)

By

Noizy ka treguar për herë të parë kush është reperi favorit i tij.

Artisti postoi ditë më parë një video në Instagram, në të cilën dëgjohej duke kënduar Varrosi.

“Deri tani, reperi im i preferuar shqiptar”, ka shkruar Noizy pasi ia publikoi një pjesë të shkurtër të projektit të ri.

Varroshi është pjesë e grupit OTR ku lider është Noizy dhe dyshja kanë pasur disa bashkëpunime në muzikë të cilat gjithmonë janë mirëpritur nga publiku.

Nëse nuk e dini, Noizy është duke punuar për albumin e ri i cili do të publikohet së shpejti./Prive.al

https://www.instagram.com/p/ButYS1jgyIJ/

Artikuj të ngjashëm