‘Ku ma le forcen’ lansohet nga Dafina (VIDEO)

By

Dafina Zeqiri ka lansuar projektin e ri.

‘Ku ma le forcen’ është lansuar e shoqëruar me videoklip.

Kënga është shkruar nga Dafina dhe Elinel, ndërsa në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm