Cili ka qenë gabimi më i madh që ka bërë Kida? (VIDEO)

By

E ftuara e natës së sontme në emisionin NIN në Klan Kosova, është Kida.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar foli gjatë për karrierën e saj por edhe iu ka përgjigjur fansave të cilët kanë dërguar pyetje pafund.

Cili ka qenë gabimi më i madh që ka bërë ajo, cilat janë tri gjërat që ish-menaxheri deshi të ndryshojë tek ajo dhe për çfarë është pishman?

Këto por edhe shumë të pathëna rreth saj, mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm