Fansi e vendos Dhurata Dorën në kokë teksa rruan flokët (FOTO)

By

Një adhurues i Dhurata Dorës ka rruajtur flokët dhe e ka vendosur artisten në kokën e tij.

Ai ka zgjedhur një foto të saj për ta bërë art nē njërën pjesë të kokës.

Kjo i ra në sy Dhuratës e cila e shpërndau me ndjekësit këtë gjest.

’Ou’ ka shkruar ajo teksa ka bashkëngjitur edhe emoji me sy zemra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm