Kësaj rradhe solo: ‘A ma jep’, projekti i ri nga Argjentina Ramosaj

By

Ka pak ditë prej kur publikoi këngën në bashkëpunim me Vig Poppan pas një pauze relativisht të gjatë por Argjentina Ramosaj nuk e ka në plan të ndalet.

Këngëtarja e njohur sapo ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar ‘A ma jep’.

Ka qenë Cekiz ai që është marrë me muzikën e këtij projekti teksa Vig Poppa, sërish është përfshirë në projektet e Ramosajt, kësaj rradhe duke shkruar tekstin dhe duke punuar melodinë.

Videoklipi, të cilin mund ta ndiqni më poshtë është vizuelizuar nga Entermedia. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm