Çfarë ka të re tek Ingrit Gjoni? (VIDEO)

By

“Lumja une” në bashkëpunim me Cristi Mega, ka qenë projekti i fundit i Ingrit Gjonit.

Gjatë kësaj kohe, këngëtarja ka punuar në këngë të reja, një prej të cilave vjen së shpejti.

Ingriti hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit e saj një video, me anë të cilës ka paralajmëruar një këngë të re.

Ajo etiketoi artistin Stine dhe motrën e tij, Alida Duka, duke mos dhënë detaje të tjera.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm