Emina Çunmulaj sfidon parukierët, a dini t’ia prisni flokët kështu?

By

Ajo nuk po i duron më flokët e saj të gjata edhe e ka ndarë mendjen që t’i pres!

Modelja e famshme shqiptare Emina Çunmulaj, ka vendosur që të bëjë ndërrimin drastik në pamjen e saj duke mos u identifikuar më me flokët e gjata dhe të errëta.

Çunmulaj në profilin e saj në Instagram ka paraqitur kërkesën për t’i prerë flokët e saja megjithatë, ajo ka një problem.

Sipas Eminas jo çdokush di të bëjë frizurë të tillë dhe do duhej dikush shumë profesionist që t’ia priste flokët.

“Jam e lodhur me flokët e mia të gjata dhe kam nevojë për një stilist që di t’i pres në këtë mënyrë. PA EKSPERIMENTIME. Duhet të jetë dikush që aktualisht i pret flokët e shkurtra”, ka thënë Emina, duke publikuar edhe një modele e cila i ka flokët e prera shkurt dhe duket shumë bukur. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm