Keepman po rikthehet në vitin 2020 me një projekt të ri

By

Vera e vitit 2016 ishte e pushtuar nga zëri i tij dhe i anëtarëve tjerë të grupit PINT të cilët përmes shumë këngëve e veçanërisht  ‘Thirri kejt shoqet’ arritën të marrin një sukses mjaft të madh teksa produktet e reja nga ana e tij nuk munguan as në vazhdim.

Pas këngës së tij të fundit bashkëpunim më Young Zerka, Smile – ai po rikthehet me një projekt të ri.

Kënga do të titullohet “Avash Avash”. Për beat-in është kujdesur Ertug, ndërsa për videoklipin është kujdesur Ryadu në Francë, kurse skenarin e shkroi Astrit Hoti.

Projekti do të publikohet në vitin e ardshëm më 6 janar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm