Bora Zemani dhe Atdhe Xharavina në lidhje?

By

Prej disa muajsh është sajuar nëpër portale se prezantuesja Bora Zemani, dhe ish konkurenti Atdhe Xharavina janë në një lidhje dashurie.

Thashethemet filluan nga qarkullimi i një video në Youtube, e cila është shkrepur para disa muajsh.

Prive u interesua për këtë, duke u siguruar nga burime të afërta, nëse ky lajm, është i vërtetë apo jo? Zbulojeni në materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm