Pas propozimit: Adelina Tahiri publikon foton e puthjes së parë me të fejuarin (FOTO)

By

Ajo mori një unazë me diamante që të marrin sytë nga vezullimi dhe prapë nuk po denjon që të fejuarin e saj ta prezantojë me publikun e fansat.

U shpreh e ekzaltuar pasi mori gurin e diamant për fejesë, ndërsa sot ka publikuar një fotografi duke i dhuruar një puthje të dashurit.

Por çfarë po ngjanë me Adelinën që s’po e publikon një imazh për të qenë të njeriut që i ka marrë zemrën?

Ndonëse lajmin për fejesë e ndau me të gjithë, te fejuarin dashka ta mbajë vetëm për vete!

Epo, pak privatësi do edhe Adelina…

Këngëtarja Adelina Tahiri, dje ka marrë propozimin e fejesës, por është Prive që këtë javë në emisionin e së shtunës, një ditë para propozimit zyrtar, publikoi lajmin se Tahiri po shkon drejt martesës, duke e lënë prapa beqarinë njëherë e mirë. /Prive.al

Best surprise ever! ❤️❤️ i love u

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm