Këto janë planet e Ledrit për këtë vit (VIDEO)

By

Menaxheri i njohur shqiptar, Faton Shoshi, ka zbuluar pak nga planet e artistit të tii, Ledri Vulës.

Për Prive, ai tha se artisti ka rreth 3 këngë gati, dy prej të cilave janë bashkëpunime.

Shoshi tha se Ledri ka duete të fuqishme dhe pritet të lansohen së shpejti.

Ndiqni videon.

Artikuj të ngjashëm