Ermali dhe Ariana në pozitë siç nuk i keni parë kurrë më parë

By

Si një prej çifteve të kompletuara të estradës shqiptare, çdo lëvizje e tyre përbën lajm.

Por, Ermali dhe Ariana gjithmonë janë treguar të kujdesshëm në postimin e fotografive në publik duke u shfaqur kryesisht në portrete familjare.

Përjashtim është bërë sot kur në Snapchat, Ariana ka postuar një fotografi me Ermalin në veturë duke shkëmbyer puthje pasionante.

Dashuria mes çiftit duket se sa vjen e shtohet përkundër viteve që kanë kaluar. /Prive.al/

13839683_10201791057253959_1614828202_o

Artikuj të ngjashëm