E papritur: Modelja e njohur shqiptare martohet me vendim brenda natës

By

Papritur, një prej bukurosheve shqiptare ka kurorëzuar dashurinë!

Pas një lidhje gati dy vjeçare me rumunin Dragos Savulescu, Angela Martini është martuar!

Përmes rrjeteve sociale, modelja e ka bërë të ditur lajmin me ç’rast është shprehur: Jaam martuar mbrëmjen që lamë pas me mashkullin e ëndrrave të mia. Jeta jonë është një film dhe ne guxojmë ta jetojmë atë si duam. Në mënyrë origjinale dhe të çmendur. I çmenduri Vegas. Vendim brenda natës’.

Duket se Angela nuk është menduar gjatë për këtë pjesë dhe mirë ka bërë! Urime çiftit /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm