Pse ndau rrugët me PINT? Blleki flet për herë të parë

By

Reperi Blleki iu rikthye sonte intervistave.

Pas një shkëputje në karrierë dhe në paraqitje publike, ai për Meriton Mjekiqin shpalosi detaje nga risitë e fundit.

Teksa është bërë baba për herë të dytë, ai foli për të parën herë për ndarjen artistike nga PINT.

“Raportet i kam mirë hala po besoj që arsyja ka qenë që unë vetë jam tip që dominoj, nuk mundem me qëndru me një vend. U kon një kohë e keqe për mu dhe kanë ndodhë shumë sene” – u shpreh ai.

Ai shtoi se dëshiron të vazhdojë rrugën e tij si Blleki.

I pyetur nga Meritoni, ai deklaroi se s’ka pasur kontratë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm