Bora dhe Donaldi sërish njëri-tjetrin në listën e ndjekësve në Instagram

By

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë padyshim ndër personat më të komentuar në mediat rozë dhe çdo veprim i tyre zgjon kureshtjen e fansave.

Pas disa muajsh thashetheme se dyshja janë rikthyer me njëri-tjetrin, Bora dhe Donaldi i kanë shtuar më shumë jehonë këtyre zërave.

Bora – Donald kanë filluar të ndjekin sërish njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram.

Kujtojmë që ditë më parë doli fotoja e parë publike e Borës dhe Donaldit me miken e tyre Semi Jaupaj, pas ‘dramës’ në Big Brother VIP. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm