Kur e ka ndërmend të martohet Adelina Emini? (VIDEO)

By

Pyetjeve më pikante të Prive, këtë të shtunë që sapo kaloi, iu përgjigj Adelina Emini.

Këngëtarja tregoi kur e ka në mend të martohet, a ka tradhtuar, a është e kënaqur me veten por edhe çka nuk mund të falë.

Përgjgjjet e këtyre dhe shumë të tjera, mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm