Ermal Fejzullahu është kundër hapjes së shtëpive publike dhe ja pse! (VIDEO)

By

Ermal Fejzullahu ka thënë se është kundër hapjes së shtëpive publike në Kosovë.

Këtë deklaratë këngëtari e bëri gjatë ndejës me Liberta Spahiun në episodin e fundit të Prive Reality.

Arsyeja të cilën e tha artisti shumë i dashur do ju bëjë të qeshni me lot, prandaj mos e humbisni videon e mëposhtme për të kuptuar përgjigjen por edhe shumë më tepër.

Artikuj të ngjashëm