Çka do të ndiqni sonte në Prive?! (VIDEO)

By

Si çdo javë edhe këtë të shtunë, emisioni Prive ju sjell një varg me materiale mjaft intersante.

Ky edicion nis me rrëfimin e Afrim Muqiqit mbi një aktakuzë të vitit 2012?!

Elita Ziberi, vjen në një intervistë mjaft të këndshme përkrah babait të saj Arif Ziberit, solistit të grupit Elita 5.

Teuta Selimi prezanton dy djemtë e saj.

Si erdhën deri tek bashkëpunimi Elinel dhe Tori?!

Këto e shumë detaje tjera ju presin sonte në emisionin numër 1 të showbizit në vend. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm