Publikohet projekti i ri nga TNT (VIDEO)

By

Grupi TNT ka publikuar këngë të re.

Projekti quhet “Pse të ndjej” dhe është i shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka punuar Nexhat Macula ndërkaq tekstin e ka shkruar Nurteel.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm