Eriona Sejdiu këndon pak nga kënga e saj e preferuar

By

E ftuar në Prive ishte modelja dhe bashkëpunëtorja e Robert Berishës në “Robi plaket kur don vetë”, Eriona Sejdiu.

Në intervistën “60 sekonda” ajo foli për raportin e saj me Robertin dhe reagoi ndaj thashethemeve që ajo është në lidhje.

Ndër të tjerash, ajo na zbuloi edhe këngën e saj të preferuar duke kënduar pak.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm