Pas ndarjes çifti i famshëm përsëri mbajnë kontakte

By

Romanca e verës së Gigi Hadid me Tyler Cameron ka mbaruar… dhe si duket, ajo është në kontakt me ish të dashurin e saj Zayn Malik, E! News raporton. Një burim shpjegoi se ky është një zhvillim i kohëve të fundit; për një kohë, ata nuk po flisnin fare me njëri-tjetrin.

Image result for gigi hadid zayn malik

Hadid “gjithmonë ka pasur një pikë të dobët për Zayn dhe ata kanë shumë histori së bashku,” shpjegoi burimi. “Ata kaluan një fazë ku ata morën pushim nga njëri tjetri dhe nuk po komunikonin fare, por së fundmi ata kanë qenë në kontakt. Ajo është mbështetëse e tij. Ata bisedojnë, por ka qenë e rastësishme.”

Një burim i tha E! News që fansat nuk duhet të shpresojnë për ndonjë pajtim romantik në këtë pikë. “Ata përfundimisht nuk po kthehen së bashku, por tani kanë raporte të mira,” tha burimi.

Image result for gigi hadid zayn malik kissing

Hadid dhe Malik kishin një lidhje problematike. Ata u ndanë në mars të vitit 2018 pas dy vjet lidhje, pastaj u kthyen së bashku në prill.

Por Maliku prapë deklaroi publikisht dashurinë e tij për Hadid kohët e fundit në mars 2019. Një burim i shpjegoi Us Weekly në fund të këtij muaji se ajo gjithashtu kishte ende ndjenja për të … por ajo nuk ishte gati të vepronte ndaj tyre dhe të fillojë duke filluar një lidhje përsëri.

“Gigi dhe Zayn ende flasin”, tha atëherë burimi i Us. “Ajo ende ka ndjenja për të, sigurisht, por ai ka çështje madhore dhe ajo e di dyshja nuk janë kompatibile. Ajo është akoma shumë beqare.”

Image result for gigi hadid zayn malik

Burimi : Elle.com

Artikuj të ngjashëm