Era nuk e ka në plan të ndalet me koncerte

By

Këngëtarja Era Istrefi duket të jetë shumë aktuale me koncerte këtë vit. Pas atij në Tiranë, që shënoi koncertin e parë të këngëtares ka vendosur të jetë edhe në Kosovë e pranishme.

Istrefi do të paraqitet me koncert me datë 6 qershor në Ferizaj së bashku me Genën.

Ky i fundit sot u përfol me Tunën dhe Cozman./Prive.al

Artikuj të ngjashëm