A po i’a zë vendin Ledioni, Luanës?! (Video)

By

Ledion Liço dhe Luana Vjollca kanë shumë të përbashkëta. Përpos logos së televizionit ku punojnë që të dy kanë qenë bashkë në disa sipërmarrje televizive si Top Fest.

Ky festival i muzikës moderne shqiptare duket të kenë qenë inspirues për prezantuesit e saj. Vite më parë këtë event e drejtoi Luana Vjollca e cila më vonë debutoi edhe si këngëtare.

Ndërsa tani kemi dhe versionin mashkull të saj.Ledini ka debutuar dje edhe si këngëtar me këngën ‘Yes’.

Edhe pse ai nuk shfaqet në klip skenat e spotit janë të nxehta. Përpos syrit të Liços në video shihet një vajzë me një arush që cilësohet si kukulla më e afërt e një vajze të mitur por që klip shihet në pozita intime e përpos saj duken edhe substance narkotike.

A është kjo vetëm një dëshirë për të pasur këngë apo do e vazhdoj karrierën edhe si këngëtar do e shohim në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm