Gent Fatali, në lidhje?! (VIDEO)

By

Pas një punë të gjatë ndër vite, reperi Gent Fatali u shndërrua në një prej emrave më të pëlqyer, sidomos nga vajzat përgjatë 2016-tës.

Hiti me Samantën ‘Na e dina’ dhe këngët e tjera e etabluan si një prej artistëve ku duhet të përqendrohet vëmendja në të ardhmen.

Në një intervistë të rrallë, ai për Prive rrëfeu rrugëtimin e tij deri tek familja artistike e Max Production.

Por cili është statusi i njërit prej meshkujve më të pëlqyer të skenës muzikore?!

Në intervistën me Vlorijan Halilin, Genti nuk i shpëtoi as kësaj pjese.

Përgjigjen e plotë të reperit mbi statusin e tij mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm