Eni Koçi paralajmëron këngë të re! Kësaj here solo

By

Artistja shqiptare Eni Koçi ka paralajmëruar publikimin e këngës së re.

Pas disa bashkëpunimeve të njëpasnjëshme, përfshirë atë me të dashurin e saj, reperin e njohur Genc Prelvukaj.

Këngëtarja sot ka dhënë lajmin se do të sjellë këngën e re duke publikuar vetëm një fotografi në Instagram.

E veshur në një bluzë sportive në ngjyrë të verdhë, këngëtarja ka shkruar se së shpejti publikon këngën e re që do të quhet Zemër.

Edhe në këtë klip ajo po duet si një kukull, me flokët e saja të gjata bionde dhe me linjat tejet fit që ajo gëzon. /Prive.al

View this post on Instagram

Soon👉👉 #zemer #newsong

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Artikuj të ngjashëm