Edona e përlotur gjatë natës, çka ndodhi? (VIDEO)

By

Edona është përlotur gjatë natës.

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova është parë duke fshirë lotët dhe duke përqafuar arushin lodër.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm