Eni dhe Genci qenkan fejuar? E thonë unazat në gishtat e tyre

By

Lidhja romantike që ka më shumë se një vit që po zgjatë, paska përfunduar me fejesë dhe publiku s’dinte gjë!

Eni Koçi dhe reperi Genc Prelvukaj, janë një çift shumë simpatik e lidhja e tyre s’mund të bëhej më zyrtare se kaq.

Edhepse atyre iu desh shumë kohë ta zbulojnë lidhjen e tyre, dyshja tashmë janë zyrtarizuar edhe përmes fotografive të përbashkëta të publikuara në rrjete sociale, ndërsa vëmendjen na e tërhoqi një unazë rreth i artë në dorën e Gencit.

Po ashtu, edhe në njërën nga fotografitë e Enit në Instagramin e saj, shihet një unazë me diamant në gisht!

Artikuj të ngjashëm