Këto janë ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e Arbër Bytyqit (VIDEO)

By

Arbër Bytyqi është një nga grimerët më në zë dhe të suksesshëm në industrinë e bukurisë në vend.

Së fundmi, ai në Prive erdhi me një rrëfim më të ndjerë dhe personal në “5 datat”.

Ndër të tjerash për herë të parë na tregon edhe për një histori që ndoshta ndërroi edhe rrjedhën e jetës së tij.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm