Engjëllusha Salihu viziton për herë të parë njërin nga qytetet më të bukura në botë

By

Trashëgimtare e muzikës se mirëfilltë shqipe, vajza e artistes Shyhrete Behluli, edhe Engjëllusha fokusin më të madh e ka në muzikë.

Por si duket kohëve të fundit pavarësisht angazhimeve dhe projketeve të reja, ajo po mundohet të gjej pak kohë për udhtime dhe për të vizituar vende të reja. E kësaj here ajo ka zgjedhur që ta vizitoj qytetin e bukur turk, Stambollin.

Këtë udhëtim ajo ka zgjedhur ta bëjë me më të dashurit e saj, nënën, vëllaun e motrën. Familja Salihu duket se po kalon një kohë të mrekullueshme së bashku.

Ajo përmes Instagram story ka zbuluar se kjo është hera e parë që ajo po viziton Stambollin./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm