Sekretin që Remzie Osmani e zbuloi në Prive (VIDEO)

By

Të gjithë kemi secrete…

Dikush i mban vetëm për vete e dikush i ndan me dikë që i beson shumë.

Remzie Osmani – njëra prej këngëtareve më të dashura në publikun shqiptar e muzikës popullore, pati zbuluar një sekret interesant në emisionin Prive.

Ajo pati treguar një të veçantë të saj që jo çdokush e posedon.

Këngëtarja e cila këtë vit martoi djalin e saj Hamëzen, zbuloi një gjë interesante që ka të bëjë me muzikën dhe ju mund ta kuptoni duke shtypur videon e mëposhtme.

Ndryshe, Remzia ka qenë shumë aktive këtë verë me këngë si dhe me ahengje të ndryshme familjare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm